• Hlavní banner 01

 

 

Aktuálně dostupné diagnostické metody

Pro testování COVID-19

 

 

PCR test - stěr z nosohltanu

Odběr stěrem z nosohltanu v našich speciálně zřízených odběrových místech. Výsledek do 48 hodin. (Platí i při vyžádání zpoplatněného vícejazyčného certifikátu). Zasíláme e-mail a SMS s heslem.

Rezervace testování PCR (výtěr)

 

PCR test - odběr ze slin

Odběr ze slin v našich speciálně zřízených odběrových místech. Výsledek do 48 hodin. (Platí i při vyžádání zpoplatněného vícejazyčného certifikátu). Zasíláme e-mail s odkazem na stažení výsledku a SMS s heslem pro otevření odkazu.

Rezervace testování PCR (výtěr)

 

PRŮKAZ ANTIGENU - RAPID TEST 

Výsledek se dozvíte do 20 minut na odběrovém místě. Odběr stěrem z nosohltanu shodně jako pro PCR test. 

Rezervace průkaz antigenu (stěr)

 

PRŮKAZ ANTIGENU laboratorní metodou

Test s vysokou citlivostí (více než 97% spolehlivostí),  lze ho použít k diagnostice onemocnění u symptomatických osob (s příznaky odpovídající onemocnění COVID-19). Odběr stěrem z nosohltanu shodně jako pro PCR test. Výsledek je dostupný obvykle do 3-12 hodin od odběru. Zasíláme e-mail s odkazem na stažení výsledku a SMS s heslem pro otevření odkazu.

Rezervace průkaz antigenu (stěr)

 

PRŮKAZ PROTILÁTEK

(třídy IgG a IgM) laboratorní metodou. Odběr žilní krve na kterémkoliv z našich standardních odběrových pracovišť. Bez rezervace termínu! Výsledek obvykle tentýž den vpodvečer, nejpozději do 24 hod. od odběru. Zasíláme e-mail s odkazem na stažení výsledku a SMS s heslem pro otevření odkazu.

Rezervace testování protilátek na COVID-19

 

Doporučené doplňkové vyšetření z krve

STANOVENÍ HLADINY VITAMÍNU D laboratorní metodou. Odběr žilní krve na kterémkoliv z našich standardních odběrových pracovišť. Bez rezervace termínu! Stanovení lze provést z jednoho odběru spolu s průkazem protilátek. Zasíláme e-mail s odkazem na stažení výsledku a SMS s heslem pro otevření odkazu.

Doplňkové vyšetření

 

Úhrada ceny vyšetření

Obecně v České republice platí, že pokud je laboratorní vyšetření zdůvodněně vyžádáno ošetřujícím lékařem (praktický lékař, lékař specialista, lékař epidemiolog zKHS apod.) a pokud jste zároveň pojištěncem zdravotní pojišťovny v ČR, hradí za Vás laboratorní vyšetření zdravotní pojišťovna z veřejného zdravotního pojištění podle sazebníku zdravotních výkonů definovaného vyhláškou nebo jiným právně závazným předpisem.

Pokud není vyšetření vyžádáno lékařem, můžete si jakoukoliv péči uhradit podle ceníku jako tzv. samoplátce. Ceny jsou smluvní a individuálně o nich rozhoduje laboratoř. Zároveň platí výjimka, že některé ceny jsou speciálním opatřením regulovány státem. 

Ceník pro samoplátce

Joomla templates by a4joomla